سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

همکاران ‌تجاري (Partners)

شرکت آسا نرم افزار داراي نمايندگي شرکتهاي زير به صورت رسمي است:

     alien

 شرکت Alien Technology يکی از بزرگترين شرکت هاي توليد کننده تجهيزات RFID در فرکانس UHF است. محصولات اين شرکت آمريکايي در بزرگترين پروژه هاي دنيا بکار گرفته شده اند. از طريق آدرس www.alientechnology.com مي‌توانيد به وب‌سايت اين شرکت دسترسي پيدا کنيد.

   

GAOشرکت GAO اين شرکت که آدرس اينترنتي آن www.GAORFID.com است، يکي از بزرگترين شرکت‌هاي توليد کننده‌ي محصولات برچسب هوشمند است که اکنون در جهان بسيار پر استفاده شده است. شرکت GAO يکي از شرکت‌هاي مطرح جهاني در زمينه‌ي توليد و عرضه‌ي راهکارهاي برچسب‌هاي هوشمند (RFID) است که در کشور کانادا قرار دارد. اين شرکت زيرمجموعه‌اي از شرکت GAO Tek بود که به خاطر پيشرفت چشمگير و سريع‌اش کم کم به نهادي مجزا تبديل شد و اکنون با تأکيد بر کيفيت، سيرتعالي خود را تسريع بخشيده است.


AAIDشرکت AAID عرضه کننده‌ي راهکارهاي امنيتي، توليدکننده و عرضه کنند‌ه‌ي تجهيزات دوربرد قابل حمل در زمينه‌ي شناسايي خودروها، ردگيري افراد و تجهيزات و سيستم‌هاي هشداردهنده و اطلاع رسان مبتني بر RFID است. اين شرکت تآمين انواع Reader، Tag، آنتن، منبع تغذيه، نرم‌افزار مخصوص و تجهيزات جانبي را برعهده دارد و علاوه بر آن اقدام به مشاوره و ارائه‌‌ي راهکار از طريق همکاران اصلي خود مي‌نمايد. تعداد مشتريان آن تنها در آمريکا بالغ بر 2000 شرکت دولتي و خصوصي است. آدرس اينترنتي اين شرکت www.autoaccessid.com است.

 
 

STIDشرکت STID يک شرکت معتبر فرانسوي با سابقه‌ي طولاني که از سال 1996 در زمينه‌ي توليد محصولات و راه‌کارهاي Contactless با تنوع بالاي محصولات اعم از برچسب‌خوان در فرکانس‌هاي مختلف، تراشه‌ها،‌ برچسب و انواع کارت فعال است. محصولات اين شرکت همچنين داراي کيفيت مناسب هستند براي انواع و محدوديتي در صدور به ايران ندارند. از طريق اين آدرس مي‌توانيد به وب‌سايت اين شرکت دسترسي پيدا کنيد.

 
 

ساير همکاران تجاري آسانرم‌‌افزار که تاکنون تبادلات و خريدهاي‌ متعددي از آن‌ها انجام پذيرفته‌است، در ادامه آمده است:
 

BALOGH
شرکت فرانسوي BALOGH از سال 1958 در زمينه سيستم‌هاي شناسايي بدون تماس شروع بکار نموده است. اين شرکت از سال 1978 با بکارگيري تکنولوژي RFID در شناسايي و مکان يابي اشياء متحرک، داراي کارنامه درخشاني در سرتاسر اروپا، بخصوص در زمينه شناسايي آلات نقاله ريلي، نظير مترو، تراموا و ترن است.


 
 

UPM
شرکت UPM Raflatac يک شرکت بسيار معتبر و بزرگ آلماني که به‌خصوص در زمينه‌ي توليد انواع برچسب و inlay به عنوان تأمين کننده‌ براي بسياري از توليد کنندگان محصولات RFID فعاليت مي‌کند، عمده محصولات آن در فرکانس‌هاي HF و UHF است و در مقياس بالا و با کيفيت عالي، برچسب‌هاي مختلف توليد مي‌کند. آزمايشگاه‌ها و متخصصين زبده‌ي اين شرکت تضمين ارائه‌ ‌بهترين محصول را براي مشتريان به اثبات رسانيده است. همچنين مستندات فني دقيق در رابطه با محصولات آن قابل ارائه است. براي آشنايي بيشتر با اين شرکت به اين آدرس مي‌توان رجوع کرد.Confidex
Confidex يک شرکت معتبر فنلاندي است. محصولات RFID اين شرکت، در شرايط سخت و محيط‌هاي صنعتي از دقت و دوام بالايي برخوردار است. طيف برچسب‌هاي اين شرکت براي کاربردهاي گوناگون امکان زراحي سيستم‌هاي پايداري را فراهم مي‌کند.
 براي آشنايي بيشتر با اين شرکت به اين آدرس مراجعه نماييد.

 
 

UnitechUnitech در سال 1979 در تايوان با هدف اتوماسيون مبتني بر ميکروپروسسورها تاسيس شد. در سال 1985 شروع به توليد محصولات Data Collection نمود. اين شرکت در حال حاضر داراي محصولات در زمينه AIDC است و بخشي از بازار آمريکا، کانادا و اورپا را در اختيار دارد.
 براي آشنايي بيشتر با اين شرکت به اين آدرس مرجعه نماييد.

 
 

LOG-ICشرکت LOG-IC آمريکا متخصص در زمينه مديريت زنجيره تامين کالا- حساس به دما است. در هر جا که کنترل و ردگيري تغييرات دما اهميت دارد، محصولات اين شرکت بخوبي قادر به مديريت است.
براي آشنايي بيشتر با اين شرکت به اين آدرس مي‌توان رجوع کرد.

 
 

RIMECشرکت RIMEC Gmbh آلمان از سال 1976 در زمينه توليد و تامين تجهيزات صنعتي فعاليت مي‌کند. دامنه محصولات اين شرکت شامل

Passive Electronic Components
Electromechanical Components and Motors
Machines for the Smart Card Market and Accessories
Wrapping Machines

است.  


اين شرکت در زمينه توليد ماشين آلات و تجهيزات مربوط به کارت هاي هوشمند فعاليت گسترده دارد.
از جمله محصولات آن دستگاه کارت شمار (Card Counter) در دو نوع دستي و ثابت است.
شرکت آسا نرم افزار نماينده رسمي اين شرکت در زمينه تامين، فروش و خدمات پس از فروش کارت شمار هاي RIMEC در ايران و دوبي ميباشد.
براي اطلاعات بيشتر به آدرس www.rimec.de مراجعه فرماييد.