سامانه ورود و خروج کاربران سایت

ثبت نام کنید. رایگان است!

رد گیری کودکان

img 1446 small

معرفي 

والدين كودكان كه هر دو همزمان شاغل هستند، بيشتر زمان خود را در محل كار سپري مي‌كنند و به اين خاطر امکان نگهداري از فرزندان خردسال خود را به طور تمام وقت نداشته باشند. اولين گزينه براي ايشان سپردن فرزند خود به مهد كودك است. علاوه بر آن ممکن است سن فرزند از مهدكودك بيشتر باشد،‌ به عنوان مثال دختري دبستاني يا پسري در مقطع متوسطه و ....
در تمام اين موارد،‌ آنچه ذهن والدين را بيشتر از هرچيز به خود مشغول مي‌كند،‌ اطلاع از تغذيه،‌ پوشاك، حضور به موقع در مدرسه،‌ بازگشت به منزل،‌ حضور در كلاس‌هاي درسي و به صورت خلاصه اطلاع از وضعيت مكاني ايشان در هر لحظه است.
آسانرم‌افزار آمادگي ارائه راهكار ساده، كارآمد و با قيمت مناسب با خصوصيات زير را دارد:

ويژگي‌هاي محصول


• اطلاع از زمان‌هاي رفت و برگشت
• زمان خروج از مدرسه
• بررسي دانش آموزان از لحاظ انضباط کاري توسط مدرس‌ها و برنامه‌ريزي بر اساس الگوها
• افزايش دادن سرعت به پروسه هاي تکراري مثل حضور و غياب در کلاس، سر جلسه امتحان و ...
• با توجه به اينكه ارائه اين خدمات را مي‌توان به والدين كودك در زمان ثبت نام يا مراجعه به مركز آموزشي،‌ پيشنهاد داد،‌ بخشي از هزينه‌هاي سخت‌افزاري ناشي از آن را مي‌توان از والدين كودك تأمين كرد. همچنين حسب خواسته ايشان در رابطه با سطح اطلاع‌رساني و ردگيري فرزند،‌ امكان افزودن تعداد برچسب‌خوان‌ها در محيط يا اتصال سيستم جاري به سيستم پيام‌كوتاه آسانرم‌افزار،‌ وجود دارد.


مخاطبين

اضافه بر مهدكودك‌ها، تمامي نهادهاي آموزشي، اعم از دبستان‌ها، مدارس راهنمايي،‌ متوسطه و ... مي‌توانند از مزاياي اين راهكار بهره‌مند گردند. جهت دريافت اطلاعات دقيق‌تر با واحد فروش آسانرم‌افزار تماس حاصل فرماييد.